İl Müdür Yardımcılarımız

Erkan ALKAN

        
         1976 yılında Isparta'da doğdu. Ankara Laborant Meslek Lisesi, Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nden mezun oldu. Elazığ Kontrol Laboratuar Müdürlüğü, Bingöl ve Kayseri Tarım İl Müdürlükleri'nde teknik personel ve Kayseri Melikgazi İlçe Müdürü olarak görev yaptı. 2012 yılında Kayseri Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı olarak atandı. Halen bu görevine devam etmektedir.

Ayhan TEMİZ


         1973 yılında Amasya'nın Merzifon İlçesi'nde doğdu. Cumhuriyet Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Bahçe Bitkileri Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans Eğitimlerini tamamladı. Şanlıurfa Harran'da öğretmen, Şanlıurfa Hilvan ve Manisa Salihli İlçe Tarım Müdürlükleri'nde teknik personel, Çorum İl Tarım Müdürlüğü'nde Şube Müdürü olarak görev yaptı. 2013 yılında Kayseri Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı olarak atandı. Halen bu görevine devam etmektedir.

İbrahim ACAR


1977 yılında Konya'nın Ilgın İlçesi'nde doğdu. Çumra Ziraat Meslek Lisesi, Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü, Selçuk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Tarla Bitkileri Bölümü Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı. Kars Kağızman, Karaman Kazımkarabekir ve Konya Ilgın İlçe Müdürlükleri'nde teknik eleman; Yozgat İl Müdürlüğü'nde Şube Müdürü ardından İl Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2014 yılında Kayseri Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı olarak atandı. 

''