İl Müdür Yardımcılarımız

İbrahim ACAR

ibrahim.acar.JPG

1977 yılında Konya'nın Ilgın İlçesi'nde doğdu. Çumra Ziraat Meslek Lisesi, Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü, Selçuk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Tarla Bitkileri Bölümü Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı. Kars Kağızman, Karaman Kazımkarabekir ve Konya Ilgın İlçe Müdürlükleri'nde teknik eleman; Yozgat İl Müdürlüğü'nde Şube Müdürü ardından İl Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2014 yılında Kayseri Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı olarak atandı. 

Ayhan TEMİZ


ayhan.temiz.jpg1973 yılında Amasya'nın Merzifon İlçesi'nde doğdu. Cumhuriyet Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Bahçe Bitkileri Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans Eğitimlerini tamamladı. Şanlıurfa Harran'da öğretmen, Şanlıurfa Hilvan ve Manisa Salihli İlçe Tarım Müdürlükleri'nde teknik personel, Çorum İl Tarım Müdürlüğü'nde Şube Müdürü olarak görev yaptı. 2013 yılında Kayseri Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı olarak atandı. Halen bu görevine devam etmektedir.

Sami YILMAZ

sami-yilmaz.jpg1981 yılında Kayseri de doğdu. Kayseri Lisesi, 2005 yılında Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesinden  mezun oldu. 2009 yılında Erciyes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Gıda Hijyeni ve Teknolojisi Bilim Uzmanı Olarak tamamladı.  2005-2011 yılları arasında Özel sektörde yönetici olarak görev yaptı. 2011 yılında Sarız İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne TARGEL Personeli Veteriner Hekim olarak atandı.2013 yılında Talas İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde devam etti. 2018 yılı İtibariyle Kayseri İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yrd.V. olarak atandı.  Halen bu görevine devam etmektedir.

''